Борошно, крупи, масла, насіння
Крупи та бобові дозволяють значно урізноманітнити раціон, щодня забезпечуючи організм людини необхідною кількістю вуглеводів та рослинних білків.
Вівсяна, гречана крупи, рис, горох, квасоля та сочевиця надзвичайно корисні для організму.
Вівсяна, гречана крупи, рис, горох, квасоля та сочевиця надзвичайно корисні для організму.
У процесі дозрівання кожне зернятко наповнюється енергією сонця і потім дарує нам цю цінну енергію з їжею. Більшість круп сприятливо впливають на рівень холестерину в крові, зміцнюють стінки судин та нормалізують роботу
серцево-судинної та травної систем.
До складу круп входять складні вуглеводи (від 65 до 75% залежно від виду), які «зігрівають» наш організм у холодне
пора року.
Крім цього, вони багаті рослинними білками та мінеральними речовинами: калієм, кальцієм, магнієм та ін.
Корисні для кишечника крупи та бобові містять грубі волокна або рослинну клітковину, таку необхідну для нормального функціонування травної системи.
Клітковина підтримує мікрофлору кишечника. Представники бобових – джерело вітаміну A та вітамінів групи B, у тому числі фолієвої кислоти, а також заліза та кальцію.
Рослинні олії, у свою чергу, мають у своєму складі надзвичайно важливі для нашого організму ненасичені жирні кислоти, які є не просто корисними, а незамінними факторами харчування.
Рослинні олії - джерело жиророзчинних вітамінів, які є антиоксидантами і потрібні організму для захисту від несприятливих факторів, для зміцнення імунітету та регулювання кальцієвого обміну.
Рослинні олії обволікають стінки шлунка, захищаючи від ушкодження, знімають місцеві запальні процеси.
Олії допомагають організму позбутися шкідливих жирів, знижують інтенсивність запальних процесів, не дають розвиватися синдрому хронічної втоми.
Насіння — це універсальний інгредієнт, який можна використовувати для збільшення нутритивной щільності будь-якої страви. Нутритивная щільність — кількість корисних поживних речовин в їжі. Починаючи від пудингу з насіння Чіа і закінчуючи смаженими гарбузовим насінням і песто з кедрового горіха — смачно, а головне корисно. Є нескінченні способи збільшити щоденну дозу найкорисніших насіння, одночасно збільшуючи споживання білка, клітковини і корисних жирів.
Додавання в ваш раціон кількох порцій найкорисніших насіння може збільшити споживання білка, щоб допомогти вам задовольнити ваші щоденні потреби. Білок життєво важливий для загоєння ран і відновлення тканин, імунної функції, зростання м’язів і багато чого іншого.
Крім забезпечення достатньої кількості білка і клітковини в кожній порції, насіння надають широкий спектр інших мікроелементів. Наприклад, насіння конопель є відмінним джерелом марганцю і вітаміну Е, а насіння кунжуту багаті міддю і кальцієм. Однак у всіх насіння є одна спільна риса: вони неймовірно поживні і є відмінним доповненням до здорової збалансованої дієти.
Показано з 1 по 22 із 22 (1 сторінок)