0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

інформація про доставку

Доставка здійснюється тільки по передоплаті.

  Способи доставки:

  Нова пошта Замовлення, отримані і оплачені до 12-00, зазвичай відправляються в той же день, але в залежності від завантаження можуть бути відпрацьовані протягом трьох або п'яти.  Візьміть до уваги, що для різних міст може бути різний час прийому товару для відправки машини в той же день.  Ми не можемо гарантувати виїзд вантажу з Одеси в день замовлення.
  Замовлення відправляються в день замовлення або на наступний день і є менш пріоритетні у порівнянні з відправки Новою Поштою.  Тарифи згідно прайсу перевізника.  Якщо замовлення оплачений після 12-00, ми НЕ гарантуємо відправку в той же день.
  Самовивіз можливий в Одесі з понеділка по суботу, включно.  за адресою Сегедьска 11. Ні в буде доступний для самовивозу, якщо замовлення має статус - готовий до видачі.  Телефон для зв'язку: +380681388255
  Кур'єр в Одесі (крім Котовського) Безкоштовно за умови, Вартість доставки 150 грн.
  Замовлення на суму понад 2500 грн.  доставляється безкоштовно,
  Доставка кур'єром здійснюється тільки в м.Одеса.  Замовлення, зроблені до 12:00, можуть бути доставлені в той же день (потрібне погодження).  Замовлення, зроблені після 12:00, доставляються на наступний день.  У разі навантаження навіть своєчасно сплачені замовлення можуть відправлятися на наступний день.  Ми використовуємо свого кур'єра, тому доставка можлива або вранці, або після 18-00.  Доставка кур'єром нової пошти можлива за графіком нової пошти.
  Доставка Укрпошта Експрес (відправка Вт і Пт) доставка тільки "Укрпошта Експрес" (з Відстеження).  Відправки Укрпоштою гарантовано здійснюються двічі на тиждень - тільки по вівторках і п'ятницях.  Ці замовлення є менш пріоритетні у порівнянні з відправки Новою Поштою.  Тарифи згідно прайсу перевізника.  Якщо замовлення оплачений після 12-00, ми НЕ гарантуємо відправку в той же день
  Способи оплати:

  * LiqPay - оплата карткою Visa, Mastercard, комісія відповідно до тарифів оператора (відкриється форма для оплати) Зручна оплата платіжною карткою будь-якого банку.  При оформленні замовлення відкриється форма оплати платіжної системи.  Якщо замовлення оплачений після 12-00, ми НЕ гарантуємо відправку в той же день
  * Переклад на розрахунковий рахунок за реквізитами Для оплати на розрахунковий рахунок через додаток Privat24, або ін.
  * Зайдіть в меню «Платежі» і введіть номер розрахункового рахунку UA643287040000026001054250836.  Система автоматично знайде і підтягне реквізити для оплати:
  * ПП Маслов Іван Сергійович
  * Код ЄДРПОУ 3010821897,
  * МФО 328704
  * ПІВДЕННИЙ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  * Р / UA643287040000026001054250836
  * Введіть суму платежу та Зробимо оплату.  У разі необхідності вкажіть призначення платежу - «оплата за товар від Прізвище".
  * Накладений платіж "Нова Пошта" Накладений платіж при відправці службою доставки Нова Пошта.
  * УВАГА!  Компанія має право відмовити в способі оплати "Післяплата" без будь-яких пояснень або попросить часткову оплату для гарантії оплати перевезення.  Акційні товари ми можемо НЕ відправляти післяплатою.
  * Готівкою (тільки самовивіз / наш кур'єр в Одесі) Цей спосіб оплати доступний для самовивозу в Одесі або в разі доставки кур'єром в Одесі.

  Гарантія:

  100% гарантія повернення грошей без зайвих питань - якщо по якійсь причині якість товару вас не влаштовує, зателефонуйте нам щоб обговорити його повернення або заміну.  Гарантії якості продукції.  На нашу продукцію видається Декларація Виробника, а також потрібні сертифікати безпеки відповідно до вимог законодавства.  Гарантії доставки.  Ми з задоволенням приймаємо замовлення в неробочий час і у вихідні дні.  При цьому прийміть до відома, що замовлення, прийнятий у вихідний день або в неробочий час, буде оброблена менеджером якомога швидше протягом наступного робочого дня в порядку черги.

  Додаткова інформація про доставку та оплату:

  Замовлення зі способом доставки Нова Пошта, отримані і оплачені до 12-00, зазвичай відправляються в той же робочий день, але в залежності від завантаження можуть бути відпрацьовані протягом доби або двох.  Умови відправки іншими перевізниками вказані в блоці опису для відповідного перевізника.  Ми не можемо гарантувати відправку в той же день в залежності від навантаження.  Замовлення сплачені в п'ятницю після 12-00, в суботу і в неділю швидше за все будуть відправлені в понеділок.  Але через велику кількість замовлень у вихідні чи свята, відправка може перенестися на довше.
  Самовивіз в р .. Одеса.  Телефон для зв'язку: +380681388255 (Іван)
  УВАГА!
  Якщо замовлення оплачений після 12-00, ми НЕ гарантуємо відправку в той же день.  Замовлення, отримані і оплачені до 12-00, зазвичай відправляються в той же день, але в залежності від завантаження можуть бути відпрацьовані протягом доби або двох.
  Компанія має право відмовити в способі оплати "Післяплата" без будь-яких пояснень або попросить часткову оплату для гарантії оплати перевезення.  Акційні товари ми можемо НЕ відправляти післяплатою.
  Для оплати на розрахунковий рахунок через додаток Privat24, монобанк або ін. Зайдіть в меню «Платежі» і введіть номер розрахункового рахунку UA643287040000026001054250836.
  Система автоматично знайде і підтягне реквізити для оплати:
  ПП Маслов Іван Сергійович
  код ЄДРПОУ 3010821897,
  ПІВДЕННИЙ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК,
  р / с UA643287040000026001054250836
  Введіть суму платежу та Зробимо оплату.  У разі необхідності вкажіть призначення платежу - «оплата за товар від Прізвище".
  Регіони доставки: вся Україна