0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Натуральні підсолоджувачі


Якщо ви хочете зменшити споживання цукру, не обов'язково відмовлятися від солодкого.

 

У їжі міститься дуже багато білого цукру. Втім, він не лише не приносить користь вашому здоров’ю, але й при постійному вживанні може спричинити певні проблеми. На щастя, є альтернатива – корисні та натуральні підсолоджувачі.

Ви знаєте про стевію, патоку або топінамбур? Ось декілька натуральних та корисних підсоложувачів, які є чудовою альтернативою білому цукру. Крім того, вони не лише роблять ваші страви солодшими, а ще й  володіють численними корисними властивостями. Також їх найчастіше рекомендують вживати діабетикам та людям з надмірною вагою.

 

Поговоримо про деякі з них:

1. Кленовий сироп - кленовий сироп має приємний запах і аромат, містить марганець, цинк і рибофлавін, що допомагає в метаболічних процесах. Якщо ви роздумуєте над цукрозамінником для кулінарії — зробіть вибір на користь кленового сиропу. По-перше, це універсальний покращувач смаку. Канадці варять пиво з кленового сиропу, роблять настоянки, соуси і навіть додають в овочеве рагу. По-друге, завдяки текстурі, кленовий сироп — відмінна альтернатива джему чи варенню. По-третє, не потребує особливих умов зберігання, холодильника достатньо.

2. Кокосовий цукор - один з улюблених суперфудів сезону. Його особливість - високий вміст вітамінів та мінеральних речовин - кальцію, калію, цинку, вітамін С, і при цьому — низький вміст фруктози, що робить його ідеальним дієтичним продуктом. Виготовлення кокосового цукру вважається найбільш екологічним і корисним для довкілля, адже кокосові пальми відновлюють землю, невибагливі і дають більше цукру ніж тростина. 

3. Сироп агави - цей золотистий нектар виготовляють з соку блакитної агави. Як і текілу, до речі.  Має приємний м'який смак, який нагадує щось середнє між медом і мелясою. Сироп агави солодший цукру в півтора рази, чудово розчиняється у воді, ощадливо витрачається та має низький глікемічний індекс.

4. Стевія - єдиний натуральний підсолоджувач, який насичує організм не за рахунок цукрів, а завдяки солодкій (у 300 разів солодшій за цукор!) безкалорійній речовині — стевіозиду. Не впливає на рівень цукру в крові, контролює тиск та практично не має протипоказань. І, ще раз, містить 0 калорій! Найчастіше стевія продається у вигляді таблеток або порошку. Також цей цукрозамінник можна купити у вигляді сиропу — він найкраще підходить для приготування десертів.

 

Є і інші види підсолоджувачів: фініковий сироп, кокосовий сироп, сироп топінамбура, цикорія сироп, ерітрітол, стевія та інулін, які ви можете придбати в нашому магазині. 

 

 

 

Розгорнути

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)