0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Крупи, злаки, боби


Крупи та злаки – це продукти, з якими люди знайомі з давніх-давен.
Їхня головна користь для організму зводиться до високого вмісту складних вуглеводів, які є джерелом енергії. Багаті на ці продукти вітамінами групи В.

Крупи та злакові – це незамінна складова раціону людей усіх вікових груп.
Вони необхідні підтримки здоров'я серця і судин, контролю ваги і апетиту, для краси шкіри.

Всесвітня Організація Охорони здоров'я рекомендує відводити частку злаків і круп щонайменше половини раціону.
Вживати їх у їжу потрібно разом із овочами.
 
 
 
Бобові
Люди, що регулярно вживають бобові, мають на третину нижчі ризики появи діабету 2-го типу. Потужний аргумент, щоб урізноманітнити свій раціон та зробити його більш здоровим, додавши до нього страви з бобових!
 
Бобові містять багато білків, що робить їх дуже поживними та ситними. Внаслідок цього наш організм швидко насичується та отримує поживні речовини, водночас зменшуються ризики переїдання.
Зокрема в бобових є калій, магній, фолієва кислота, а також клітковина. В одній порції готових бобів (приблизно половина чашки) міститься близько 115-125 калорій та близько 10 грамів білків. Бобові також мають низький глікемічний індекс, в середньому від 10 до 40.
 
Водночас вони багаті незамінними амінокислотами, які потрібні нашому організму. Однією з таких амінокислот є триптофан (до прикладу, вміст амінокислот в сочевиці ). В організмі триптофан  в нейромедіатор серотонін, що необхідний нам для хорошого настрою, повноцінного сну та апетиту.
Розгорнути

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)