0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Безглютенова продукція


Безглютенова дієта – це тип харчування, який базується на виключенні такого виду білка, як глютен. Він міститься в зернових, таких як пшениця, ячмінь, жито, і помісі пшениці та жита під назвою тритікале.

Безглютенова дієта - справжній порятунок для хворих на целіакію, а також при непереносимості клейковини або алергії на пшеницю.

Глютен є складним комплексом білків. Глютен, він же – клейковина, відповідає за еластичність тіста та зв'язує інгредієнти разом, як клей. Існує два компоненти глютену, що викликають проблеми, це – гліадин та глютенін.

Сьогодні людей, які страждають на клейковину, стає все більше, і це не тільки люди з целіакією. Дослідники до кінця точно не встановили, чому проблеми з глютеном зустрічаються у людей все частіше і частіше, але є багато факторів, що сприяють цьому. Одна з причин полягає в тому, що пшениця перетворилася на перероблений, очищений продукт, який додається до багатьох продуктів на ринку як дешевий наповнювач.

Ще одна велика проблема, пов'язана з цією хворобою, полягає в тому, що тільки 15% людей, які страждають на цю проблему, були діагностовані.

Як наслідок, існує досить велика кількість людей, які навіть не обізнані з їхньою проблемою. Занепокоєння полягає в тому, що тільки у 1 із 10 осіб є серйозні симптоми, а у 80% - вони відсутні.

Якщо ви перейшли на безглютеновий тип харчування, ось список продуктів, у яких немає глютена.

 

Продукти без глютену:

1. Усі види кукурудзи, у тому числі кукурудзяне борошно, гритс та ін.

2. Усі види рису (білий, коричневий, дикий, басмати, збагачений рис та ін.).

3. Амарант, аррорут, гречка, маніока, льон, пшоно, лобода, сорго, соя, тапіока та теф.

4. Борошно без глютену, виготовлене з безглютенового зерна, горіхів, бобів та кокосового горіха. Шукайте продукти, упаковки яких промарковані написом: «Без глютену», щоб уникнути перехресного забруднення.

5. Горіхи, горіхове масло, боби та бобові культури.

6. Хліб без глютену може бути тільки в тому випадку, якщо він виготовляється з безглютенового борошна.

7. Безглютенова випічка – також виготовляється з безглютенового борошна.

8. Безглютенові каші – гречка, рис, пшоняна та кукурудзяна каші.

 

Багато з цих продуктів ви можете придбати у магазині Mozgi!

Розгорнути

Булочки
Без глютену
Без лактози
Без цукру

208.00 грн.

Показано з 1 по 30 із 72 (3 сторінок)