0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Про нас

MozgiEko - це унікальний проект, мета якого - надати покупцям вибір, дійсно якісної продукції, кращих українських виробників.  Більшу частину товарів, представлених на нашому майданчику, ви не знайдете на полицях супермаркетів.  Головна особливість продукції - природно якість.  При цьому, весь товар, доступний кожному: як преміум сегмент, так і економ.  У роботі ми дотримуємось європейських стандартів сервісу.  І все для того, що б у вас була можливість придбати якісний продукт, за оптимальною ціною, не витрачаючи багато часу на пошуки за різними онлайн магазинах і супермаркетах, і більше часу провели з родиною.

 Переваги нашого сервісу
 - Економія часу і грошей.  Не варто витрачати масу часу, на пошук необхідного Вам товару на різних інтернет майданчиках, оплачуючи доставку в кожному з них.  Ми вже зробили всю роботу за Вас, зібрали все, все найякісніше і за оптимальною ціною, на нашому майданчику MozgiEko.
 - Тільки якісна і корисна продукція.  Ми працюємо на пряму з кожним постачальником.  З цього ми отримуємо найсвіжіший товар, по дійсно оптимальною ціною.  Ретельна перевірка кожного постачальника, з яким ми працюємо.
 - Незалежно від ваших харчових переваг MozgiEko, завжди знає, що вам запропонувати - навіть якщо ви вимогливий гурман, вегетаріанець, навпаки, м'ясоїд або вибираєте все найкраще для своєї дитини.  Наша мета - надати вибір продуктів на абсолютно будь-який смак!