0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Хліб та печиво без глютену


Випічка без глютену особливо актуальна для людей, які дотримуються  безглютенової дієти.

 

Глютен - це білок, який зустрічається у пшениці, ячмені, житі та вівсі. Для людей з целіакією, непереносимістю глютену або іншими особливостями організму, вживання продуктів, що містять глютен, може спричинити серйозні проблеми зі здоров'ям.

 

Крім того, ті, хто виявляє інтерес до здорового способу життя та правильного харчування, також віддають перевагу випічці без глютену як альтернативі традиційній, оскільки безглютенова продукція в цілому, навіть у здорової людини, засвоюється значно легше, не викликає таких реакцій організму, як здуття або тяжкість, не провокує утворення та накопичення слизу в організмі, шкірних реакцій тощо.

 

Випічка без глютену включає широкий асортимент продукції без використання пшениці, ячменю, жита і вівса. В цілому, це все ті ж звичні нам хлібобулочні вироби, але виготовлені з альтернативних борошняних продуктів, таких як амарантове, мигдальне, рисове, кукурудзяне, картопляне, гречане або кокосове борошно, а також борошно з бобових культур.

 

У нашому магазині у категорії "Випічка без глютену" ви можете зустріти великий вибір безглютенового хліба, булочки для гамбургерів, печиво, мафіни.

 

Купуючи продукти в магазині Mozgi Еко, ви можете бути впевнені в їх якості та свіжості, а також у найкращому обслуговуванні. Крім того, в нашому магазині ви завжди можете придбати найсвіжіші та найсмачніші, та корисні продукти з доставкою додому.


Булочки
Без лактози
Без цукру
Без глютену

208.00 грн.

Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)