1. Зареєструйся та отримай 3% знижки на першу покупку (від 150 гривень)
2. 3% при замовленні від 600 гривень
3. 5% при замовленні від 1100 гривень
4. 7% при замовленні від 2000 гривень
5. 10% при замовленні від 2500 гривень
Амарантове борошно виробляється з цільного зерна амаранту шляхом механічного подрібнення без відходів. Це прекрасне джерело необхідних біологічно активних речовин: сквалену та антиоксидантів. Вона чудово поєднується з багатьма продуктами у складі звичних нам страв. Її можна додавати в будь-які каші, м'ясний фарш, густі супи, борошно і сухарі для панірування, а також виготовляти витяжку амарантової олії на основі оливкової, лляної та олії розторопші першого холодного віджиму. Оптимальне вживання борошна складає 2 столові ложки на день у складі різних страв.
Амарантове борошно, отримане з однойменної рослини, здавна застосовувалася багатьма народностями та племенами для приготування їжі. Наприклад, широко використовувалася ацтеками.
Незважаючи на те, що історія використання такого борошна налічує вже кілька тисяч років, в останні десятиліття воно було несправедливо забуте. Хоча, варто визнати, що переважна більшість взагалі нічого не знає про амарантове борошно.
Склад амарантового борошна
Він справді унікальний і ні з чим незрівнянний. У складі амарантового борошна у великій кількості присутні:
Жодна зі звичних нам злакових культур неспроможна зрівнятися з амарантом за змістом перелічених вище складових. Борошно виходить із зерен цієї рослини, в яких є:
Зверніть увагу. Наприклад, у зернах лізину майже в тридцять разів більше, ніж у традиційній для нашої країни пшениці. Лізин - це особлива амінокислота, яка характеризується найвищим противірусним впливом, забезпечує розвиток організму, гарантує ефективну роботу серцевого м'яза, швидке відновлення пошкоджених тканин і т.д.
Серед інших амінокислот, що містяться в амарантовому борошні, обов'язкової згадки заслуговують:
Амарантове борошно, як ліки
Перелічувати всі складові, їх описи можна ще досить довго, але щоб ви краще зрозуміли справжню користь амарантового борошна, розглянемо, з якими хворобами вони здатні впоратися.
Адже амарантове борошно є не тільки унікальним біологічно активним продуктом, а й здатним забезпечити повноцінний профілактичний, зміцнюючий і оздоровчий вплив на організм.
Зокрема, вона здатна боротися із запаленнями, вірусами, грибками, перешкоджати утворенню пухлин, забезпечувати ефективне загоєння ран, стимулювати та зміцнювати імунітет.
Крім того, регулярне вживання борошна дозволить:
Є ціла низка захворювань, амарантове борошно проти яких виявляється неймовірно ефективним.
- Так, вона корисна при різних недугах системи травлення
- Зверніть увагу. Наявність таких складових, як метіонін, холін та фосфоліпіди, дозволяє нормалізувати жовчовиділення.
- Амарантове борошно може бути незамінним і при різних недугах серцево-судинної системи, серед яких.
- допоможе амарантова мука і при недокрів'ї, що викликано великим вмістом у ній міді, лізину, заліза; вітамінів В2 та С.
- Рекомендована вона для застосування у разі цукрового діабету, ожиріння. Борошно забезпечує нормальний вміст цукру в крові, гарантує вироблення природного інсуліну підшлунковою залозою.
- Доведено допомогу амарантового борошна та при онкологічних захворюваннях. Що пов'язано з наявністю в її складі величезної кількості природних антиоксидантів, що борються не тільки з негативними утвореннями в тілі, але й збільшують імунітет. Такі речовини – а це сквален, набір вітамінів С, Е, А – борються з карценогенами, що призводять до розвитку ракових пухлин. До речі, амарантова мука рекомендована тим, хто змушений проходити хіміотерапію.
- Лікування недуг статевої сфери, як у чоловіків, так і представниць прекрасної половини людства.
- Корисною буде амарантова мука і при шкірних захворюваннях.
- Рекомендується борошно з амаранту і у разі інших захворювань, серед яких безсоння, часті головні болі, різноманітні захворювання ротової порожнини, недуги очей, запальні процеси, гемморой, туберкульоз тощо.
- Окремо хотілося б згадати про те, наскільки корисним буде амарантове борошно для вагітних і жінок, що годують. Насамперед це пов'язано з підвищеним вмістом вітаміну Е, що робить борошно вкрай корисним для забезпечення повноцінного розвитку плода в утробі матері.
Як застосовувати амарантове борошно
Широко використовується вона при приготуванні випічки, яка виходить не просто смачною, а й досить ніжною, пишною.
Зверніть увагу. В амарантовому борошні відсутня глютен, а тому вона ідеально підходить для формування щоденного раціону людям, у яких діагностовано целіакію.
Щоб підвищити поживні та смакові властивості борошна, перед вживанням рекомендується протягом як мінімум десяти хвилин піддавати його тепловій обробці.
на 100г.
Білки – 15,8 г,
жири - 8,2 г,
вуглеводи – 76 г.
Калорійність: 371 ккал