1. Зареєструйся та отримай 3% знижки на першу покупку (від 150 гривень)
2. 3% при замовленні від 600 гривень
3. 5% при замовленні від 1100 гривень
4. 7% при замовленні від 2000 гривень
5. 10% при замовленні від 2500 гривень
Молоко кокоса неправильно вважають воду всередині плода, яка утворюється природним способом у будь-якому кокосовому горіхі. Молоко ж добувають із м'якоті, за допомогою її подрібнення і спеціального оброблення, під час якого м'якоть подрібнюють і просіюють через сито з розмірами комірки в 100 мікронів. Одержена сипуча субстанція і називається сухим кокосовим молоком.
Вона зберігає всі корисні властивості кокосової стружки, зокрема насиченість вітамінами групи B і вітаміном C. Кокосове молоко у формі порошку розводиться з водою та містить солі кальцію, заліза та магнію, а також велику кількість корисних рослинних жирів і жирних кислот. Сухе кокосове молоко застосовують у кулінарії практично повсюдно. Його додають у борошно, використовують як інгредієнт солодкої начинки, посипають ним готові вироби та, звісно, використовують під час приготування солодких йогуртів, коктейлів та інших напоїв.
Велике поширення сухе молоко кокоса отримало на Філіппіни, у Малайзії, Індонезії, Індії, Бруній. Широке застосування кокосове молоко отримало в традиційній медицині цих народів, де з нього роблять заспокійливі та тонізувальні засоби різних видів. Кокосове молоко є чудовою альтернативою вершків у дієтичному харчуванні, адже цей легко засвоюваний інгредієнт містить у рази менше калорій.
Як використовують сухе кокосове молоко?
У кулінарії можна використовувати як молоко кокоса в чистому вигляді, так і в різних сумішах. Щоб отримати смачне та корисне кокосове молоко, потрібно розмішати 3-4 столові ложки сухого молока у 200 мл води.
Солодкуватий смак сухого молока та приємний кокосовий запах визначили його широке застосування в сучасній кулінарії. Жира в кокосовому молоці — приблизно 27%. Водночас лише 6% вуглеводів. Дуже часто кокосове молоко додають у чай або каву замість звичайного. Для дієтичного харчування така заміна підходить ідеально.
Домашня випічка стає смачнішою, біологічно поживнішою під час використання сухого молока кокоса. Зокрема, його можна додавати в випічку, хлібі різні солодкі пироги. Здоба водночас стає дуже ніжною і смачною. Кокосове молоко добре поєднується зі стравами з риби, морепродуктів, салатами, м'ясом і деякими екзотичними стравами.
У наше сухе кокосове молоко додані ягоди асаї:
Ягоди Асаї ростуть переважно в Південній Америці, особливо багата на цей продукт Бразилія. Ягоди ростуть гронами на пальмах. За кольором вони темно-фіолетові, всередині мають трохи м'якоті та кісточку. Асаї — невелика фіолетова ягода тропічного лісу, широко розглядається як один із найпоживніших продуктів Землі.
У світі дізналися про асаї тільки на початку 2000-х, хоча місцеве населення регулярно вживає цю ягоду, використаючи ікону століть і, до речі, славиться своїм довголіттям. Коли вчені та дієтологи почали досліджувати корисні властивості цього продукту, виявилося, що асаї дивовижним способом покращує травлення і прискорює обмін речовин, що відповідає відповідно позитивному впливу, зокрема й на регенерацію тканин.
Професійні спортсмени регулярно вживають порошок із ягід Асаї, це дає їм додаткову енергію та силу, дієтологи в усьому світі рекомендують своїм клієнтам цей продукт.
А що ж містить ягода асаї? Асаї має найвищий показник рівня антиоксидантної активності, порівнюючи з будь-якою іншою їжею, у 1614 одиниць/г, а також антиоксиданти сублімованого порошку асаї легко засвоюються організмом людини. Асаї також містить 19 амінокислот, необхідних для росту та відновлення організму, зокрема всі незамінні амінокислоти (які людський організм не може синтезувати й отримує їх із їжею) і практично всі вітаміни, включно з вітамінами В1, В2 , В3 і С, які захищають очі, і вітамін Е — природний антиоксидант. Асаї також багата на поліфеноли — антиоксиданти, які можуть допомогти запобігти ішемічну хворобу серця, а також ракові захворювання.
До речі, щоб отримати 1 кг сублімованого порошку асаї, потрібно висушити 20 кілограмів свіжих ягід, які, до того ж, сушать за температури нижче 40 градусів, що робить цей продукт відповідним стандартам сиродії.