123
0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0
  • Виробник:  Mozgi Eko
  • Наявність:  Є в наявності
  • Вага: 500 мл
240.00 грн.
   
Безкоштовна доставка
Ми пропонуємо безкоштовну доставку при покупці товарів по Україні.  Платіть тільки за покупку, а всі витрати з доставки ми візьмемо на себе.  * Акція діє тільки при покупці на суму від 1500 гривень.
Повернення товару
Умови повернення та обміну

 Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

 терміни повернення

 Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

 Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.

 100% гарантія повернення грошей без зайвих питань - якщо по якійсь причині якість товару вас не влаштовує, зателефонуйте нам щоб обговорити його повернення або заміну.
Подарунок при покупці
Подарунки вам і вашим близьким, при замовленні на суму від 5000 гривень, а так само на ваш день народження
акції

1. Зареєструйся та отримай 3% знижки на першу покупку (від 150 гривень)

 2. 3% при замовленні від 600 гривень

 3. 5% при замовленні від 1100 гривень

 4. 7% при замовленні від 2000 гривень

 5. 10% при замовленні від 2500 гривень

Це справді найкращій оцет. Смачно та корисно


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Опис

Оцет яблучний натуральний виготовлений шляхом природного бродіння.

 

При виробництві не використовувалися освітлення, фільтрація і дистиляція.

 

Чим корисний яблучний оцет?

Важко знайти інший такий засіб, який не тільки володів би найбагатшим набором мікроелементів, так необхідних організму, але і, потрапивши в організм, міг сприяти їх зв'язуванню з його клітинами – тобто повному донесенню цих мікроелементів до тканин і органів, які їх потребують. Саме ця властивість дозволяє поставити яблучний оцет на найвищий рівень в ряді різних лікарських засобів.

 

Всі корисні речовини яблук практично без втрат переходять в оцет. Яблучний оцет містить двадцять найважливіших мікроелементів: калій, натрій, кальцій, фосфор, хлор, сірка, мідь, залізо, кремній, фтор та ін.

В ньому налічується більше 30 важливих вітамінів: C, E, A, групи B, рутин або вітамін P, та ін. Містяться ферментні речовини - ензими, а також амінокислоти, поташ і пектини, які сприяють процесу травлення, зменшують рівень холестерину в крові.

 

Важливою складовою оцту є яблучна кислота — так звана конструктивна (будівельна) кислота, яка, з'єднуючись в організмі з мінеральними речовинами і лужними елементами, відіграє важливу роль у багатьох біохімічних реакціях, що протікають в нашому тілі. Це з'єднання, наприклад, необхідно при травленні, а також сприяє нормалізації згортання крові і утворенню червоних кров'яних тілець. Крім того, воно бере участь в процесах енергозабезпечення, регенерації клітин епітелію, сприяє загоєнню ран і оздоровленню судин.

 

Яблучний оцет містить дивовижний вітамін - бета-каротин (провітамін А). Бета-каротин - один з найсильніших антиоксидантів. Він нейтралізує негативний вплив вільних радикалів на організм. Тим самим прийом яблучного оцту перешкоджає передчасному старінню. Він активно стимулює імунну систему, є чудовим профілактичним засобом при серцево-судинних захворюваннях. Попереджає розвиток катаракти та онкологічних процесів.

 

Ще одна корисна властивість яблучного оцту - виведення шлаків з організму і розщеплення жирів, що сприяє зниженню ваги. Яблучний оцет містить фолієву кислоту, вона підвищує рівень гемоглобіну в крові.

 

Застосування

 

I. В медицині

 

Як застосовувати яблучний оцет?

 

1. Хронічна втома

 

Найбільш широко відома і корисна для сучасної людини властивість яблучного оцту — це здатність тонізувати і зміцнювати організм. Особливо при синдромі хронічної втоми!

 

Лікування «оцтовим тоніком» або «енергетичним напоєм» проводять так: один раз в день, краще вранці, випивають один стакан води кімнатної температури, в якій розчинені 1-2 чайні ложки меду і 1 - 2 чайні ложки яблучного оцту (за рекомендацією деяких джерел можна додати одну краплю йоду).

 

2. Головний біль

 

З цією неприємністю допомагає впоратися ванна з додаванням яблучного оцту (1-2 склянки на ванну, температура води близько 36 градусів, тривалість процедури 15 хвилин). У деяких випадках полегшення може принести і змочування розведеним удвічі яблучним оцтом скронь, а також області над бровами і за вухами.

 

3. Шкірний свербіж

 

Яблучний оцет володіє вираженим протибольовим та протисвербіжним ефектом. Так, якщо вас вкусила недружня комаха, досить просто прикласти на місце укусу серветку, змочену яблучним оцтом, і неприємні відчуття скоро зникнуть. Такий компрес здатний надавати позитивний вплив навіть при нейродермічному свербінні.

 

4. Підвищена пітливість

 

Як стверджують деякі джерела, достатньо деякий час після душу протирати пахви і ступні ніг розчином яблучного оцту (1,5-2 ст. л. на 0,5 л води), щоб відновити кислотний баланс шкіри і надовго розлучитися з прикрою проблемою підвищеного потовиділення. А якщо розчином тієї ж концентрації змочувати губку і регулярно розтирати тіло після водних процедур, то через деякий час ваша шкіра стане пружною та оксамитовою.

 

5. Підвищена температура тіла

 

Про оцтові обтирання, як жарознижуючий засіб, ми знаємо з дитинства. Але багато хто з нас випускає з уваги той факт, що використовувати для цієї мети рекомендують саме яблучний оцет, а не столовий, основною діючою речовиною якого є оцтова кислота. Справа в тому, що яблучний оцет не сушить шкіру і рідко викликає алергію, що особливо важливо, якщо ви лікуєте дітей.

 

6. Зайва вага

 

Містяться в яблучному оцті фруктові кислоти, здатні розщеплювати жирові клітини. Оцет також знижує апетит і зменшує тягу до солодкого. Але при пасивному способі життя ефект буде слабким, тому доповнюйте активний спосіб життя яблучним оцтом і не переїдайте. За рекомендацією доктора Джарвіса, найбільший ефект дає регулярний прийом напою - на 1 склянку води 2 чайні ложки яблучного оцту – треба випивати не менше трьох разів у день протягом тривалого часу. Схуднення йде повільно, але тіло набуває природний вигляд і шкіра відновлює свою пружність.

 

Існує ще багато інших прикладів м'якого та ефективного лікування яблучним оцтом десятків хвороб, вони описані в літературі, наприклад у книзі А. Семенової «Цілющий яблучний оцет».

 

Звичайно, перш ніж починати "кисле лікування" самостійно, варто порадитися з вашим лікарем. Хоча протипоказань при вживанні яблучного оцту практично немає, при ерозіях слизової оболонки шлунка, дванадцятипалої кишки і виразкової хвороби від такого лікування слід відмовитися. Крім того, слід дотримуватися "оцтової обережності" тим, хто страждає на гастрит з підвищеною кислотністю, при цьому треба пити слабо підкислену воду.

 

II. В кулінарії – застосовується замість звичайного синтетичного оцту (з урахуванням того, що концентрація яблучного оцту слабкіша): при приготуванні салатів, для маринування овочів, для приготування содово-оцтового тіста, для приготування напоїв та ін. Страви, що готуються з додаванням яблучного оцту, мають свій, особливий, більш натуральний і приємний смак і аромат.

 

III. У косметології – насамперед, яблучний оцет використовується для нормалізації кислотно-лужного балансу шкіри, роблячи її шовковистою і з рівним кольором. Оцет стимулює видільні функції шкіри, покращує кровообіг, освіжає, пом'якшує і тонізує її. Також яблучний оцет добре відомий як засіб, що зміцнює волосся і нігті.

 

Застосування яблучного оцту:

 

- Зміцнюючі і тонізуючі ванни з яблучним оцтом (1 склянка на ванну).

 

- Для виготовлення фруктово-оцтових або ягідно-оцтових масок.

 

- Для приготування туалетної води (для жирної шкіри розчин яблучний оцет + мінеральна вода 1:1 вранці).

 

- Для приготування оцтового ополіскувача після миття голови (на 1л води 2 ст. л. яблучного оцту).

 

- Для приготування оцтового напою для зміцнення волосся і нігтів (не менше 6-8 тижнів пити «енергетичний напій»).

 

- Входить до складу масок для зміцнення волосся.

 

- Для приготування засобу пом'якшення шкіри рук (наприклад, оливкова олія і яблучний оцет).

 

 

Склад:

100% ферментований яблучний сік зі свіжих яблук сорту Семеренка, вода із глибоководної свердловини

 

Готується даний оцет у дубовій бочці.

 

Поживна цінність (на 100 мл продукту): 60 ккал.

 

Термін зберігання: необмежений

Температура зберігання: від 5 °C до 18 °C

 

Зберігайте в прохолодному, сухому, темному місці.

 

Натуральні інгредієнти цього продукту можуть відрізнятися за кольором, смаком і консистенцією від партії до партії. Це не впливає на користь та якість.

 

Ретельно збовтати перед вживанням.