1. Зареєструйся та отримай 3% знижки на першу покупку (від 150 гривень)
2. 3% при замовленні від 600 гривень
3. 5% при замовленні від 1100 гривень
4. 7% при замовленні від 2000 гривень
5. 10% при замовленні від 2500 гривень
Інки почали культивувати кіноа близько 6 тисяч років тому. Але тільки через 30 століть кіноа (також відоме як "кинва") придбала популярність і увійшла в їх щоденний раціон нарівні з кукурудзою і картоплею. І понині перуанці високо цінують кіноа за її невибагливість і ніжний смак.
Смак сирих зерен кіноа порівняємо з пшоном або м'яким рисом, в сухому вигляді вони трохи солонуваті, а за запахом трохи нагадують кунжут.
КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ
- Прискорення процесів очищення організму від токсинів та радіонуклідів.
- Зниження тиску та шкідливого холестерину в крові. Поліпшення роботи серцевого м'яза та зміцнення судин. Забезпечення правильного функціонування гемоглобіну.
- Прискорення росту та здорового розвитку кісток та зубів, м'язових тканин. Профілактика остеопорозу, артриту, запобігання втраті кальцію.
- Благодійний вплив на мозкову діяльність. Заспокійливий ефект. Протидія мігрені.
- зниження рівня цукру в крові. Поліпшення метаболізму. Імуностимуляція.
- Поліпшення травлення та виведення шлаків. Нормалізація випорожнень при запорах.
ЗАСТОСУВАННЯ В КУЛІНАРІЇ
Перед готуванням кіноа вимагає промивання або замочування для усунення гіркоти. Щоб отримати ідеально повітряну текстуру, використовуйте вдвічі більше води, ніж крупи, і готуйте без кришки, поки кіноа не вбере всю воду (час приготування залежить від кількості насіння – 10-20 хвилин). До закипання виставте середній або сильний вогонь, а потім зменшіть. Після приготування зніміть каструлю з вогню, накрийте її і дайте гарніру відпарити 5 хвилин. Солити треба наприкінці.
У тепле кіно додайте трохи оливкової олії і зубчик часнику для додаткового аромату. Інші варіанти включають нарізаний шпинат, руколу, капусту калі, свіжі трави та сушені спеції (кінза, орегано, базилік), а також тертий сир, в'ялені на сонці помідори, оливки без кісточок і т.д.
З кіноа виходить чудовий сироїдчий плов, оскільки на відміну від твердих зерен рису, які добре жуються тільки після варіння, насіння кіноа як у сухому, так і в розмоченому стані, по м'якості близьке до зеленої гречки.
Крім того, кіноа (кінва) добре проростає і досить швидко набухає, збільшуючись в об'ємі в кілька разів, але на відміну від гречки не виділяє слизу, тому не вимагає частого промивання.
Енергетична цінність продукту на 100г:
Білки: - 14,12 г
Жири: - 6,07 г
Вуглеводи: - 57,16 г
Калорійність: 368 Ккал