0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Робуста


У промислових масштабах у світі вирощується два різновиди кави – арабіка та робуста. Причому друга за обсягами становить лише третину. Це пов'язано з особливостями сорту.

Робуста у перекладі означає «сильний». Дійсно кавові дерева цього виду відрізняються від арабіки вищим зростом - від 2 до 10 м у висоту, хоча зустрічаються і низькорослі чагарники. Вони менш вибагливі, ростуть на менших висотах, ніж арабіка. І загалом витрати на його культивацію значно нижчі. Це і зумовлює його порівняно низьку вартість.

Робуста має більш простий, гіркий та міцний смак порівняно з арабікою. У ньому майже в півтора рази більше кофеїну і, відповідно, ефект, що бадьорить, його більш відчутний. Але тонкого аромату та гри смаку робуста не дає. Тому його і прийнято вважати більш низькосортним продуктом.

 


Втім, заради справедливості треба сказати, що робуста буває різна. Іноді вдається знайти каву з більш м'яким і не надто кислим смаком. І часом вартість хорошої робусти може виявитися навіть вищою за арабіку.

 


Цю каву дуже люблять додавати в різні суміші та бленди. Додавання робуста необхідне повноцінного розкриття смаку арабіки. Справа в тому, що описуваний сорт кави дає дуже хорошу пінку - крему. Саме вона завдяки бульбашкам повітря стримує тонкий аромат високоякісної кави та дозволяє смакувати напій. У сумішах частина робуста може досягати половини.

Робуста та арабіка добре доповнюють один одного. Їх поєднання дозволяє повноцінно насолодитися смаком та ароматом справжньої кави.

 


У нашому інтернет-магазині ви зможете купити натуральну високоякісну робусту за лояльною ціною.

Перевага нашої кави не тільки у прямих постачаннях з найкращих плантацій. Ми пишаємось тим, що наша кава проходить фінальні (і найважливіші) етапи обробки в Україні на власному виробництві, що дозволяє зберегти свіжість та аромат натуральної робусти довгий час.

Розгорнути

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)