0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Кавові бленди


Кава напій, без якого складно уявити день мільйонів людей у ​​різних куточках Землі. І у кожної людини є свої кавові звички та уподобання.

 


Бленд - це кавова суміш з різних сортів кави. Це відмінний варіант для тих, хто любить експерименти, адже кожен бленд народжується у процесі пошуку нової комбінації смаку та аромату. Створення бленда - справа складна і копітка, яка порівняна з видом мистецтва. Адже потрібно знати особливості кожного сорту зерна, щоб отримати гарну суміш.

 


Багато обжарювачів використовують каву одного походження для приготування еспресо, але оскільки певні сорти можуть мати різні смаки, це може створити незбалансований профіль смаку. З цієї причини, бажаючі запропонувати збалансоване еспресо, часто створюють суміш, що поєднує в собі безліч зерен одного походження.

Найчастіше поєднуються дорогі сорти з бюджетнішими. Крім зниження вартості продукту, такі бленди набувають характерних рис, якість напою при цьому залишається на стабільно високому рівні.

Головні сорти - Арабіка і Робуста мають свої особливості. Не кожен знає, наскільки примхлива Арабіка, зростаючи в горах. Для неї важливим є певний клімат. Смак виходить з ніжною кислинкою, а післясмак - карамелька.

Цілком протилежна за міцністю смаку та невибагливості Робуста. Вона завжди радує високими врожаями, тому дешевше за Арабіку.

Комбінуючи Арабіку та Робусту у різних пропорціях, виходять збалансовані якісні напої, з оригінальними смаками та міцністю.

 


У нашому інтернет-магазині ви зможете купити натуральні високоякісні бленди з арабіки та робусти з різних регіонів Африки, Індії, Південної та Центральної Америки за лояльною ціною.

Перевага нашої кави не тільки в прямих поставках з найкращих плантацій. Ми пишаємося тим, що наша кава проходить фінальні (і найважливіші) етапи обробки в Україні, на власному виробництві, що дозволяє зберегти свіжість та аромат натуральної високоякісної кави довгий час.

Розгорнути

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)