0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Ароматизована кава


Відкрити для себе з нового боку улюблений сорт кави звичного ступеня обсмажування можна за допомогою ароматизаторів. Надання кавовому напою нових відтінків традиція не нова, і вона зародилася в давнину, як і вживання кави. У Ємені додавали різні спеції під час варіння напою. Першим з ароматизаторів була кориця, але поступово їх коло розширювалося, і сьогодні ви можете доповнити свою каву ароматом цитрусових, ванілі, горіхів, міцних алкогольних напоїв та безліччю інших відтінків.

 


Ароматизована кава - це можливість по-новому розпочати свій день, повернути звичний перебіг подій, дозволити собі з іншого боку поглянути на улюблений напій. Подібна кава може замінити вам десерт і стане приємним доповненням до сніданку або обіду. Більш того, напій матиме різні відтінки смаку в гарячому та холодному вигляді.

 


У нашому інтернет-магазині ви зможете купити натуральну високоякісну ароматизовану каву за лояльною ціною.

Перевага нашої кави не тільки у прямих постачаннях з найкращих плантацій. Ми пишаємось тим, що наша кава проходить фінальні (і найважливіші) етапи обробки в Україні на власному виробництві, що дозволяє зберегти свіжість та аромат на довгий час.


Карамель
100% Арабіка
Ароматизована

66.00 грн.

Амаретто
100% Арабіка
Ароматизована

66.00 грн.

Капучіно
100% Арабіка
Ароматизована

66.00 грн.

Тірамісу
100% Арабіка
Ароматизована

66.00 грн.

Мокачіто
100% Арабіка
Ароматизована

66.00 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)