0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Арабіка


Арабіка - найвідоміший і найпопулярніший у світі сорт кави. Залежно від місця збирання врожаю та способу обробки кави арабіка може відкритися зовсім різними смаками.

Сорти кави арабіка відрізняються різноманіттям смаків та ароматів. Серед них кожен любитель напою, що бадьорить, може відшукати свій. Вміст кофеїну в ньому не такий великий, як, наприклад, у зернах робуста, тому арабіка має м'якший смак і тонкий аромат.

 

Арабіка вирощується у всьому світі. Найчастіше через особливості клімату на кавових деревах одночасно можна спостерігати і квіти, і зелені плоди кави, і стиглі. У зв'язку з цим машинний збір стає неможливим, кавові ягоди збираються вручну.

Залежно від місця вирощування, кліматичних умов, способу збирання та обробки врожаю, виділяється безліч різних видів арабіки.

У світі безліч шанувальників кави. І кожен із них має свої переваги. Комусь подобається гіркота напою, для інших велике значення має відтінки аромату, треті зовсім п'ють каву лише з метою підбадьоритися.

На щастя, існують різні сорти кави. Така різноманітність дозволяє задовольнити смаки будь-якої кави.

 


У нашому інтернет-магазині ви зможете купити натуральну високоякісну арабіку з різних регіонів Африки, Індії, Південної та Центральної Америки за лояльною ціною.

Перевага нашої кави не тільки в прямих поставках з найкращих плантацій. Ми пишаємося тим, що наша кава проходить фінальні (і найважливіші) етапи обробки в Україні, на власному виробництві, що дозволяє зберегти свіжість та аромат натуральної високоякісної арабіки довгий час.


Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)