0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Хліб, печиво, снеки


Випічка з цільного зерна, без глютена або з низьким його вмістом, без дріжджів, з натуральних інгредієнтів має ряд переваг і позитивний вплив на здоров'я людини.

 

Таку випічку можуть вживати люди, які змушені дотримуватися дієти, а також ті, хто веде здоровий спосіб життя і усвідомлено підходить до харчування, вибору продуктів та складу готової продукції, що купується в магазині.

 

  Наша випічка не містить штучних консервантів, барвників та ароматизаторів, що робить її безпечною для здоров'я.

 

Цільнозернове борошно багате на поживні речовини. У безглютеновому борошні менше холестерину, але більше вітамінів, мінералів і клітковини, ніж у звичайному пшеничному борошні.

 

Бездріжджове тісто легше засвоюється організмом і не викликає побічних реакцій і дискомфорту не лише у ЖКТ, а й у всьому тілі.

 

Вживання випічки з цільного зерна, без дріжджів, рафінованого цукру, шкідливих жирів та штучних добавок допомагає підтримувати кишечник у здоровому стані.

 

Крім того, ця випічка є низькокалорійною, не сприяє переїданню, що може допомогти у контролі ваги.

 

В цілому, випічка без глютену або з низьким його вмістом, без дріжджів та з натуральних інгредієнтів може позитивно впливати на здоров'я, а також бути корисною та поживною альтернативою для тих, хто не може або не хоче вживати пшеничне борошно та продукти, що містять глютен.


Хліб житній Пумпернікель
Цільнозерновий продукт
Vegan
Без лактози
Без цукру

90.00 грн.

Показано з 1 по 30 із 36 (2 сторінок)