0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Класичний


Зелений чай – китайський національний напій, рекордсмен за популярністю серед мешканців. Піднебесна є батьківщиною чаю в цілому, і зеленого – зокрема. Перша згадка про нього в історичних джерелах припадає на 1 століття н.е., за правління династії Хань. Саме в цей час з'явився ієрогліф «ча», що спочатку виглядав ось так - «荼».

Протягом століть китайський зелений чай був доступний лише імператорській сім'ї та придворним. Піднебесна залишається його основним виробником і сьогодні. 

 

У Китаї чаювання – це ритуал, церемонія, що перейшла до нас від буддистських ченців і має багато спільного з медитативними та іншими духовними практиками. Не сумнівається факт, що саме зелений чай був першим напоєм для церемоній і вперше з'явився саме в Китаї.

Історики встановили, що розквіт чайної культури посідає 7-10 століття. Спочатку зелений чай вживали як ліки. Чимало літературних джерел говорять про високу цінність чаю в Китаї: про нього писали і пишуть вірші, трактати, донині збереглися афоризми Конфуція, який вважав його найкращим напоєм «для зняття втоми та упокорення духу».


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)