0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Елітний


Чай виробляється з листя чайного куща, що відноситься до рослин роду Камелія. Сорти чаю розрізняють залежно від ступеня окислення листя в процесі виробництва. Зелений чай — найменш окиснений і складається з листя, яке піддається мінімальній обробці.
 
 
Елітний чай - якісний китайський чай, дбайливо зібраний і транспортований, правильно оброблений, упакований і збережений. Найчастіше це саме вручну зібраний і оброблений чай з приватних фермерських плантацій або з невеликих плантацій, що спеціалізуються на вирощуванні одного сорту чаю. Такий чай, як ніякий інший, отримав увагу безпосередньо самого господаря, що доглядає і дарує тепло і турботу своїй землі.
 
 
Елітний чай виправдовує свою вартість. Він вирощується на спеціалізованих плантаціях відповідно до всіх вимог. Точно у визначений термін проводиться збирання врожаю, після чого він делікатно обробляється, сушиться (ферментується) за особливою технологією. Чай цей упаковується так само особливим чином, щоб зберегти свій аромат, насичений смак та всі корисні властивості. Після чого з конвеєра чай надходить на спеціалізовані склади, де підтримується постійна температура повітря та рівень вологості. 
 
 
Властивості зеленого чаю
Якісний зелений чай містить безліч корисних речовин і мікроелементів. Серед них поліфеноли й катехіни, які є природними антиоксидантами, і зменшують шкідливий вплив вільних радикалів на організм людини. Що у свою чергу сприяє підвищенню опору організму до різних хвороб. До складу зеленого чаю входять різноманітні мінерали, і навіть одна випита чашка в день сприяє насиченню організму корисними речовинами.
 
 
Зелений чай містить достатньо високу кількість теїну (кофеїну), який є стимулятором і допомагає підвищити фізичну і розумову працездатність. Він, як і кава допомагає боротися з сонливістю.
Є безліч міжнародних досліджень, згідно з якими зелений чай позитивно впливає на внутрішні органи й системи організму людини. Регулярне вживання цього ароматного напою запобігати розвиткові поширених хвороб і допомагає підтримувати гарне самопочуття.
Розгорнути

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)