0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Зелений чай


Чайна культура походить у Китаї. Саме там вони вперше почали вживати чай як наркотики, а починаючи з V століття як напій. З Китаю чай потрапив у Японію в 9 столітті, а в 17 столітті до Європи, Америки та Азії. У деяких країнах, таких як Англія чи Туреччина, чай став національним напоєм, який майже всі жителі п'ють.
 

Багато різних звичаїв та традицій пов'язані з вживанням чаю, такими як японська чайна церемонія, п'ятирічна чайна вечірка серед британців або приготування чаю Туарег у африканців. Тож пиття чаю стало частиною культури багатьох країн та громад, воно навіть впливає на політичні трансформації (вживання чаю в Бостоні).
 

Зелений чай високої якості містить багато корисних речовин та мікроелементів. Серед них поліфеноли та катехіни, які є природними антиоксидантами, і зменшують шкідливий вплив вільних радикалів на людський організм. Що, в свою чергу, допомагає підвищити стійкість організму з різними захворюваннями. Склад зеленого чаю включає різноманітні мінерали, і навіть одна чашка на день допомагає насичувати організм корисними речовинами.
Зелений чай містить досить велику кількість (кофеїну), що є стимулятором і допомагає підвищити фізичні та психічні показники. Він, як і кава, допомагає боротися з сонливою.
 

У нашому магазині можна придбати високоякісний зелений чай: класичний, ароматизований, еліт.

Показано з 1 по 30 із 30 (1 сторінок)