0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

В'язаний чай


Зв'язаний чай, він же «розквітаючий чай», «квітучий чай», «чай-квітка» (香片工艺茶, 开花茶) - справжня насолода для всіх органів почуттів - зорових, смакових, нюхових - уявлення, що неспішно розгортається, за тонким склом прозорого посуду. Непоказна на перший погляд суха кулька в гарячій воді розквітає дивовижної краси квітковим витвором мистецтва.
 
Основний принцип його виготовлення - майстер вручну збирає щільну кульку, щільно пов'язуючи суху квітку, бутон, або кілька їх, і обертаючи квіткову середину підсушеним чайним листям. Як свого роду качан капусти. Щоб у готовому вигляді композиція залишалася стабільною, досвідчені китайські майстри чаю пов'язують її тонкою шовковою ниткою (як букет), а зверху теж обв'язують ниткою до підсихання (допоміжну обв'язку знімають перед упаковкою готового зв'язаного чаю). Процес формування вимагає великої майстерності.
 
 
- традиційний набір ароматних квіток: жасмин, календула, рожеві пелюстки, османтус, півонія, хризантема, лотос та ін.,
- ніжне чайне листя і бруньки - найбільш популярні неферментовані зелені, білі, рідше жовті або червоні чаї, тому що мінімально окислений чайний лист більш слухняний і еластичний, краще тримає форму.
 
 
При зануренні в гарячу воду чайна квітка, що розпустилася, делікатно демонструє свою красу, проявляючи приховану ідею майстра. Це завжди загадка, інтрига та гра.
 
Крім того, зв'язаний чай - користь та задоволення. Він поєднує 2 в 1 – цілющі якості натурального сортового чаю та позитивний вплив ароматерапії нектару квітів.
Розгорнути

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)