0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Пуер розсипний


Пуер - сильноферментований чай-легенда, який вирощується та виробляється в Китаї. З давніх часів для зручності транспортування та продажу пресується у різні форми. У стародавньому Китаї застосовувався як ліки та панаця від усіх хвороб, потім довгий час був одним із рідкісних напоїв, що подавались до столу Імператора, в даний час надзвичайно популярний у всьому світі завдяки своїм численним цілющим властивостям.
 

В давнину пуер ферментувався під час транспортування і передпродажного зберігання. Але в другій половині 20 століття, зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки, він перестав встигати «дозрівати» до потрібного рівня. Тому, в 70-і роки 20 століття, була придумана технологія прискореного старіння (ферментації) пуеру.
 
 
Коротенько, вона полягає в тому, що чайний лист складається в купи і поливається водою, після чого, через деякий час, температура всередині купи підвищується, і починається прискорення ферментації. Так з'явилося два основних види пуеру - виготовляється за традиційною технологією - «сирий пуер», і, за прискореною технологією - «приготований пуер» або Шен Пу Ер.
Всі пуери в КНР виробляють з одного сорту чайного куща - юннаньського широколистого.
 

Розсипний Пу Ер -при його створенні пропускають етап пресування. Все інше, підв'ялювання, сушіння, постферментація, проходить за класичною схемою.
Так само як і інші пуери його відправляють на склад, щоб він трохи дозрів, але при цьому він лежить у великих судинах з кераміки з «дихаючими» кришками.
 

Властивості пуеру:
Ще з давніх часів були відомі корисні якості пуеру. Чай добре виводить шлаки й токсини. Його п’ють для профілактики й лікування різних захворювань. Відомі випадки, коли пуер допомагав позбутися від алкогольної залежності.
Пуер вживають для зниження цукру в крові, його рекомендують людям з виразковими захворюваннями шлунка. Він добре виводить зайву вологу з організму, що сприяє схудненню. Його п’ють, як тонізуючий засіб, для отримання заряду бадьорості та енергії.
Розгорнути

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)