0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Пуер пресований


Пуер - сильноферментований чай-легенда, який вирощується та виробляється в Китаї. З давніх часів для зручності транспортування та продажу пресується у різні форми. У стародавньому Китаї застосовувався як ліки та панаця від усіх хвороб, потім довгий час був одним із рідкісних напоїв, що подавались до столу Імператора, в даний час надзвичайно популярний у всьому світі завдяки своїм численним цілющим властивостям.
 
 
Китайському пуеру понад 1700 років. Виробляти його почали в селищі Пу-Ер провінції Юньнань. Китайці досі зберігають в найсуворішому секреті процес виробництва пуеру. Історії відомі випадки, коли іноземців, яких підозрювали у шпигунстві, навіть страчували.
В інші країни пуер доставляли «чайними кінними шляхами», якими в давнину йшли довгі каравани. Оскільки дорога займала багато часу, чай пресували, загортали в тканину й залишали для дозрівання в добре провітрюваних приміщеннях. У такому вигляді його було легше перевозити, він не ламався і займав менше місця.
 
 
Властивості пуеру:
Ще з давніх часів були відомі корисні якості пуеру. Чай добре виводить шлаки й токсини. Його п’ють для профілактики й лікування різних захворювань. Відомі випадки, коли пуер допомагав позбутися від алкогольної залежності.
Пуер вживають для зниження цукру в крові, його рекомендують людям з виразковими захворюваннями шлунка. Він добре виводить зайву вологу з організму, що сприяє схудненню. Його п’ють, як тонізуючий засіб, для отримання заряду бадьорості та енергії.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)