0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Оолонг


Китайський Улун (Оолонг), більш відомий як «темний дракон», є одним із найцінніших сортів китайського чаю і поєднує в собі яскравий запах зеленого і насичений смак червоного. Його також називають «бірюзовим чаєм» за характерний відтінок сухого листя і колір напою.
 
Головна відмінність чаю улун — ступінь ферментації, яка в ідеалі становить 50%. Напів ферментований улун унікальний своїм яскравим, не схожим на інших ароматом.
 
 
Цілющі властивості улуна:
Про здатність улуна зцілювати ходять легенди. У його складі міститься більше ніж 400 елементів, хімічних сполук і вітамінів, що цілюще впливають на здоров’я людини. Ось лише деякі лікувальні властивості улуна, які сьогодні підтверджено медичними дослідженнями:
• боротьба з надмірною вагою;
• нормалізація артеріального тиску і зниження ризику серцево-судинних захворювань;
• протидія розвитку онкозахворювань;
• очищення і загальне омолодження організму.
 
Китайці з давніх часів вірять, що чай здатний зцілити будь-яке захворювання, а улун займає перше місце серед всіх видів напою. Той, хто вперше спробував цей чай, вже ніколи не зможе відмовитися від чарівного відчуття, що дарує тільки ароматний і бадьорячий улун.
 
 
Оолонг справжнє відкриття для тих, хто ніколи його не куштував. Терпкі, м'які, деревні, фруктові уподобання змусять вас закохатися в китайський улун. Будь-який сорт чаю оолонг потребує окремої уваги, тому що кожен сорт улуну це як окрема категорія чаю.
Крім своїх смакових особливостей, улуни не менш корисні у своїх властивостях, а багато хто оздоровлює організм при тривалому вживанні.
Розгорнути

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)