0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Матча


Історія чаю матча йде в далекі часи династії Тан (Китай) — саме тоді буддисти почали збирати листя чаю, вирощені в тіні, перемелювати їх в порошок і пити з сіллю і м'ятою. Хоч у всіх він асоціюється відразу з Японією, насправді в цю країну він потрапив лише в 1191 році завдяки ченцеві Ейсай. Тоді він відразу прижився в японській культурі та став частиною ритуалів дзен-буддизму, інформує. 
 
Листя чаю вирощують виключно в тіні, що сприяє виробленню великої кількості амінокислот і хлорофілу. Потім листки збирають вручну, а стебла і прожилки видаляють. Традиційно матча подрібнюють гранітними каменями.
 
Як і інші види зеленого чаю матча багатий антиоксидантами. От тільки тут їх в 100 раз більше, оскільки його п'ють разом з заваркою. Також він може похвалитися великим вмістом мікроелементів — калій, залізо, кальцій, група вітамінів B, C, Е, К.
 
Він виводить шкідливі речовини з організму, тим самим прискорює метаболізм і допомагає організму спалювати жир приблизно в чотири рази швидше звичайного.
 
Японські ченці заварювали матча для медитацій, оскільки він містить амінокислоту L-Теанін (L-Theanine). Вона стимулює синтез альфа-хвиль, які розслаблюють, але не викликають сонливість або нервозність, як це робить кава.
Матча робить людей щасливими. У ньому велика кількість гормонів дофаміну і серотоніну, які покращують настрій, сприяють кращій роботі пам'яті і концентрації уваги.

 


Червона матча

210.00 грн.


Рожева матча (Екстра)

262.00 грн.


Рожева матча

158.00 грн.


Блакитна (Синя) матча

300.00 грн.


Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)