0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Ройбуш


Напій відомий у всьому світі, як цілющий. Він виготовляється з листів південноафриканської рослини та відрізняється за смаком від інших сортів. А за правильного заварювання приносить величезну користь для організму.
Чагарник-батько, аспалатус лінійний, відноситься до сімейства бобових і росте на плантаціях Седерберг Південної Африки.


Він відомий ще з давніх часів, коли корінні жителі півдня Африки, готтентоти, почали збирати пагони та листочки Aspalathus linearis для приготування лікувального настою. Йому приписувалися такі властивості, як омолодження та загальне зміцнення організму, а також захист від шкідливого впливу навколишнього середовища та навіть довголіття.


Голландці дізналися про напій тільки у XVIII столітті, а пізніше його почали вживати англійці, які обрали Кейптаун своїм місцем проживання. У Європі африканський ройбос почав поширюватися лише у XX столітті.

 
 
Слід зазначити, що чай ройбуш — це трав'яний чай, який не можна відносити до чорного або зеленого чаю. Він не містить калорій та кофеїну. Його листя схоже на соснові голки, а назва в перекладі з африкаансу означає «червоний кущ».
 
Оригінальний чай виходить приємним на смак і дуже запашним. Колір настою насичений, бурштиново-червоний із шафрановим відтінком. Смак – солодкуватий навіть без додавання цукру або меду. Аромат ройбуша – це щось чарівне: одні відчувають карамельні чи горіхові нотки, інші – запах скошеної трави.
 
 
Цінності цьому сорту надає його м'який вплив на організм: він не викликає безсоння або зневоднення. Завдяки цьому вживати його можна у будь-який час доби.

 

Розгорнути

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)