0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Етнічний чай


Цілющі властивості - найцікавіший момент в описі так званих «етнічних чаїв»: Національні напої, виготовлені та вживаються щодня, як чай чи кава. Кожна кліматична зона має свої корисні трави, чагарники, дерева. Ми використовуємо листя багатьох рослин як цілющі відвари (чай): смородина, малина, іван-чай, мята, меліса - список може продовжуватись довго.
 

У різних куточках світу люди знайшли власний спосіб вгамувати спрагу і зміцнити силу, заварюючи квіти, фрукти, листя. Звернути увагу на екзотичні типи відвару рослинних компонентів, варто кожному, хто ще не знайомий з їх різноманітністю та унікальними якостями.
 

Перш за все, варто спробувати південноамериканський мате і ройбуш з Африки. Необхідно згадати інших відносно нових для європейців, але етнічних напоїв, що чудові у своїх якостях: Hanibush, Lopecho, Masala, Catuabus. Для тих хто полюбляє тонізуючі відвари, та вже приєдналися до традицій їх приготування, немає секретів щодо належного заварювання напою та його користі. Ці маленькі хитрощі доступні для всіх.
 

У нашому магазині можна придбати різноманітний етнічний чай: ройбуш (ройбос), мате, ханібуш, та інші. 

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)