0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Чорний класичний


Всі знають про користь зеленого чаю для організму людини. Але насправді, чорний чай, заварений з цільного натурального листя, несе не менше користі, ніж його «родич» зелений чай!

Чорний чай посідає друге місце серед споживаних напоїв у всьому світі після води. Для приготування чорного чаю використовують листя рослини Camellia sinensis, і потім часто змішують з іншими рослинами для отримання різних смаків, наприклад таких як Earl Grey — класичний англійський чай з бергамотом і багатьох інших.

 

Чорний чай має більш терпкий і насичений смак і колір, а також містить більше кофеїну, ніж інші чаї, але менше кофеїну, ніж кава. Хоча деякі сорти зеленого чаю можуть містити аналогічну кількість кофеїну, як і чорний чай.

Чорний чай також пропонує різноманітні переваги для здоров’я, оскільки він містить антиоксиданти і сполуки, які можуть допомогти зменшити запалення в організмі. Дуже корисно пити чорний чай з добавками, наприклад чорний чай з ромашкою сприяє хорошому сну і покращує травлення.

 

Чорний чай — відмінний варіант, якщо ви шукаєте низькокалорійний, не підсолоджений напій з меншою кількістю кофеїну, ніж кава або енергетичні напої.

Він володіє насиченим, унікальним смаком і містить багато антиоксидантів, які можуть забезпечити кілька переваг для здоров’я. До них відносяться поліпшення рівня холестерину, покращення здоров’я кишківника і зниження артеріального тиску.


Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)