0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Чорний елітний


Чорний чай, відомий в Китаї як хохча, або «червоний чай», за його багатий, червонуватий відтінок, є повністю окисненим, на відміну від улуна, зеленого або білого чаю і відрізняється за смаком.
Через процес окислення при виробництві чаю рівень кофеїну в листі помітно знижується. Чорний чай приносить багато користі для здоров’я, оскільки в ньому є антиоксиданти — поліфеноли й катехіни, які підтримують в формі розум і тіло. Регулярне вживання помірної кількості чорного чаю стимулює обмін речовин і підтримує кров’яний тиск в нормі.
 
 
Елітний чай - якісний китайський чай, дбайливо зібраний і транспортований, правильно оброблений, упакований і збережений. Найчастіше це саме вручну зібраний і оброблений чай з приватних фермерських плантацій або з невеликих плантацій, що спеціалізуються на вирощуванні одного сорту чаю. Такий чай, як ніякий інший, отримав увагу безпосередньо самого господаря, що доглядає і дарує тепло і турботу своїй землі.
 
 
Елітний чай виправдовує свою вартість. Він вирощується на спеціалізованих плантаціях відповідно до всіх вимог. Точно у визначений термін проводиться збирання врожаю, після чого він делікатно обробляється, сушиться (ферментується) за особливою технологією. Чай цей упаковується так само особливим чином, щоб зберегти свій аромат, насичений смак та всі корисні властивості. Після чого з конвеєра чай надходить на спеціалізовані склади, де підтримується постійна температура повітря та рівень вологості. Звідки на замовлення вже цей чай надходить у продаж кінцевому споживачеві

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)