0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Чорний ароматизований


Чорний чай посідає друге місце серед споживаних напоїв у всьому світі після води. Для приготування чорного чаю використовують листя рослини Camellia sinensis, і потім часто змішують з іншими рослинами для отримання різних смаків, наприклад таких як Earl Grey — класичний англійський чай з бергамотом і багатьох інших.

Чорний чай має більш терпкий і насичений смак і колір, а також містить більше кофеїну, ніж інші чаї, але менше кофеїну, ніж кава. Він володіє насиченим, унікальним смаком і містить багато антиоксидантів, які можуть забезпечити кілька переваг для здоров’я. До них відносяться поліпшення рівня холестерину, покращення здоров’я кишківника і зниження артеріального тиску.

Чорний чай — відмінний варіант, якщо ви шукаєте низькокалорійний, не підсолоджений напій з меншою кількістю кофеїну, ніж кава або енергетичні напої.

 

Ароматизація – це посилення ароматичного букету та наповнення смаку чаю незвичайними відтінками. Асортимент чистого чаю значно розширюється за рахунок ароматизації, тому що цей метод дозволяє створювати практично нескінченну кількість ароматичних відтінків. Найпростіші способи ароматизації чаю за допомогою різних плодів та прянощів, наприклад, імбиру, мандаринової кірки, м'яти, використовувалися вже давніми китайцями понад тисячу років тому. Сьогодні існує два основних типи ароматизації: за допомогою рослинної сировини та за допомогою ароматизаторів (натуральних або ідентичних натуральним), рослинною сировиною, купажуванням.

Виберіть улюблені Вами ягоди чи трави та отримайте справжнє задоволення від напою!


Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)