0
Закладки (0)
Порівняння товарів 0

Чай


Давньокитайські філософи та мудреці вважали, що тільки чай здатний підтримувати людський організм у здоров'ї. Чайний напій порівнювався з еліксиром молодості та здоров'я, йому присвячували вірші та пісні, перетворюючи чаювання на справжній ритуал. У Китаї про зцілюючу рослину написаний цілий трактат під назвою «Канон чаю», що ще раз наголошує на важливості самого продукту для цілої держави. У давнину купити чай могли собі дозволити лише заможні люди, які охоче вимінювали його у торговців за золото, срібло чи інші цінні речі.

 


Якісний чай вирощують та збирають не лише в Китаї. Величезні плантації чайного куща ростуть на території Індії, Пакистану, Індонезії, Туреччини, В'єтнаму та Африки, включаючи острів Шрі-Ланка. Для зростання теплолюбної рослини потрібен субтропічний або тропічний клімат, тільки в таких умовах можливе вирощування чаю.

 


Один і той же сорт чаю має різні смакові якості, виростаючи на території різних держав. Виною всьому грунтовий покрив. Тепер покупець сам вирішує, не лише який купити чай, а й якій країні віддати перевагу. Ціна кінцевого продукту залежить від сортності чаю. Наприклад, елітний сорт виробляється з нирок, що не розпустилися, і наймолодшого листя рослини. Продукт середньої якості виходить після обробки звичайного листя чайного куща.

 


Маючи тонізуючі властивості, якісний чай здатний зняти стрес, позбавити від втоми і сонливості. Ароматний напій допомагає вгамувати голод і заряджати енергією організм на цілий день. Заварний чай не тільки покращує обмін речовин, а й позитивно позначається на роботі серцево-судинної системи та шлунково-кишкового тракту. Однак рекомендується не зловживати цілющим напоєм, адже великий вміст кофеїну в чайному листі здатний негативно вплинути на організм. Наприклад, вечірнє чаювання може спричинити безсоння.

 


В наявності присутні не тільки білі, чорні, червоні та зелені сорти чаїв, а й різноманітні трав'яні та фруктові суміші. У нас є чим здивувати покупця – відмінна якість, доступна ціна та чудовий вибір.

Розгорнути

Показано з 1 по 30 із 138 (5 сторінок)