Безглютенове борошно
З зерна, змеленого разом з оболонкою, отримують цільнозернове борошно, яке є дрібними крупинками розміром з манку. При цьому борошно може бути дуже тонкого помелу (крупчатка) або дуже великого помелу (обійне), а з чого роблять борошно цільнозернове, здогадатися просто – з тих же культур, які використовуються для виробництва очищеного борошна. Зазвичай це пшениця, жито, овес, горох, ячмінь і гречка – найкорисніші та найсмачніші злаки. Всі види цільнозернового борошна активно пропагуються прихильниками здорового харчування та натуропатами, і для цього є всі підстави, оскільки цілісні зерна містять клітковину, вітаміни Е та В, білки, жирні кислоти, ненасичені, мінерали та мікроелементи.
Користь пшеничного цільнозернового борошна для організму давно визнана медициною, а про шкоду борошна можна говорити лише за наявності гастриту, холециститу та ожиріння, оскільки борошно відрізняється високою калорійністю. Страви з цільної пшениці, жита, вівса, гречки та ячменю допомагають боротися проти ожиріння, цукрового діабету, слабкості кишечника, авітамінозу, депресії, хвороб серця та судин, а також на 20% знижують смертність завдяки вмісту антиоксидантів та ензимів.
З борошна грубого помелу можна готувати корисний хліб та коржики, які забезпечують організм усіма необхідними вітамінами та поживними речовинами. Хліб з борошна грубого помелу має яскравий пікантний смак, ніжний аромат і насичений жовтий відтінок, проте таке борошно робить тісто щільнішим, тому пиріжки і булочки виходять більш важкими і грубуватими. З цієї причини рекомендується змішувати очищене і цільне борошно, щоб зберегти корисні властивості зерна та ніжну текстуру хлібобулочних виробів.
У нашому магазині ви зможете придбати якісне цільнозернове борошно з насіння, злаків, круп, горіхів та бобових.